Цензор.НЕТ

31.08.18 10:11

Ліцензії онлайн: в Україні запустили електронний кабінет перевізника

В Україні почав працювати електронний кабінет перевізника, в рамках якого з'явилася можливість оформляти ліцензії на перевезення онлайн.

Ліцензії онлайн: в Україні запустили електронний кабінет перевізника

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Відтепер кожен громадянин, ввівши номер автомобіля, ЄДРПОУ чи ІПН, зможе перевірити, чи є у транспортної компанії ліцензія, її строк дії, контактні дані підприємства. Така можливість зробить подорожі пасажирів безпечнішими", - написав він.

За словами Гройсмана, це стало можливим завдяки запуску електронного кабінету перевізника та відкриття даних реєстру, який веде "Укртрасбезпека".

Крім того, він зазначив, що електронний кабінет спростить ліцензування, допоможе підприємствам сумлінніше дотримуватись законів та мінімізує контакт із чиновниками.

"Відтепер вантажні та пасажирські автоперевізники зможуть: отримувати, розширювати, звужувати та анулювати ліцензії онлайн; оперативно повідомляти про зміну своїх даних: персонал, транспорт, матеріальну-технічну базу.

Е-Кабінет повністю відповідає сутності будь-якої електронної послуги. Це – зручність, швидкість, прозорість", - підкреслив прем'єр.

Сервіс доступний на сайті e-services.dsbt.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі "Електронні послуги".

Ліцензії онлайн: в Україні запустили електронний кабінет перевізника 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики