Цензор.НЕТ

31.08.18 11:28

У НБУ спрогнозували курс гривні на кінець року - 28,5 грн за долар США

До кінця року курс має встановитися на рівні 28,5 гривень.

У НБУ спрогнозували курс гривні на кінець року - 28,5 грн за долар США

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" розповів голова ради НБУ Богдан Данилишин.

"Весна 2019 року буде непростим періодом. Це буде період президентських виборів. Сподіваюся, що вони таки відбудуться. Хочеться, щоб президентська кампанія не мала політичного підтексту і не мала такого широкого політичного впливу, зокрема на макроекономічні показники. Зокрема й на курс гривні. Проте політичні нагнітання можуть бути непомірними. Крім того, можливі значні виливання у передвиборчу кампанію, які врешті-решт можуть мати вплив на волативність національної валюти, але водночас це не буде мати такого відчутного впливу, який ми мали, наприклад, у період 2016 року. Тому я хочу сподіватися, що гривня у 2018 році досягне свого піку до кінця року. Думаю, ми все зробимо десь на рівні 28,5 гривні за долар США", - сказав він.

Данилишин додав, що вже навесні долар, імовірно, подешевшає.

"Зменшиться волатильність, починаючи із січня-березня, і вже починаючи з березня 2018 року, ми можемо увійти в те русло і в ті тенденції, які ми мали в попередні роки. Тобто перейти до плаваючої системи обмінного курсу", - додав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики