Цензор.НЕТ

31.08.18 14:54

Марченка призначено заступником голови АПУ замість Шимківа

Глава Української держави Петро Порошенко своїми указами звільнив Дмитра Шимківа з посади заступника глави адміністрації президента України і призначив на цю посаду Сергія Марченка.

Марченка призначено заступником голови АПУ замість Шимківа

"Звільнити Шимківа Дмитра Анатолійовича з посади заступника глави адміністрації президента України", - йдеться в тексті указу № 265/2018, опублікованому в п'ятницю вдень на сайті глави держави, передає Цензор.НЕТ.

"Призначити Марченка Сергія Михайловича заступником глави адміністрації президента України", - йдеться в тексті указу №226 / 2018.

Під час проведеного в п'ятницю вдень брифінгу в прес-центрі АПУ він подякував колегам по роботі, а також повідомив, чим має намір займатися далі, пише Інтерфакс-Україна.

"Я вирішив повернутися до того, що надихає мене, - до бізнесу", - сказав Д.Шимків.

Також він представив С.Марченка, який заявив, що відповідатиме на новій посаді в АПУ за економічний блок питань, а також за продовження реформ, якими займався Д.Шімків.

Сергій Марченко - екс-заступник міністра фінансів. Він подав заяву про відхід у відставку 7 липня після ухваленого Верховною Радою рішення звільнити главу Мінфіну Олександра Данилюка.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики