Цензор.НЕТ

31.08.18 17:10

Кіберполіція викрила на Дніпропетровщині групу скімеристів, які викрадали гроші з банківських карток. ФОТО

У Дніпропетровській області кіберполіція розкрила групу скімеристів, які в закладах громадського харчування викрадали інформацію з банківських карток клієнтів, а потім крали їхні гроші з рахунків.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент  комунікації Національної поліції.

Кіберполіція викрила на Дніпропетровщині групу скімеристів, які викрадали гроші з банківських карток 01

Поліцейські встановили, що злочинна група складалася з трьох осіб - 26-річного організатора та двох його спільників 27 і 29 років. Зловмисники організували схему викрадення коштів з карткових рахунків громадян шляхом компрометації карток з використанням скімінгових пристроїв.

Так, двоє з учасників злочинної групи, для постійного і безперешкодного доступу до POS-терміналів, тимчасово працевлаштувалися в різних закладах харчування і роздрібної торгівлі на території Дніпропетровської області. Потім замасковано встановлювали пристрої для скімінгу і, в процесі сплати громадянами послуг через POS-термінали, отримували з платіжних карток конфіденційну інформацію.

Компрометація карток проводилася з використанням комп'ютерної техніки та різних пластикових карток, серед іншого і так званого "білого пластику".

Кіберполіція викрила на Дніпропетровщині групу скімеристів, які викрадали гроші з банківських карток 02

За попередніми даними, встановлено 25 фактів компрометації карток, з якими спричинено збиток на загальну суму 410 тис. гривень.

Поліцейські провели за місцем проживання підозрюваних санкціоновані обшуки, під час яких вилучили скімінговий пристрій, комп'ютерну техніку, флешки з інформацією, платіжні квитанції, документацію і чорнові записи. Крім того, вилучено близько півсотні скомпрометованих платіжних карток.

За цим фактом почали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) КК України. Організатора затримано в порядку ст. 208 КПК. Вирішується питання про повідомлення про підозру учасникам злочинної групи й обрання їм запобіжного заходу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики