Цензор.НЕТ

03.09.18 19:24

Ветеран війни на Донбасі Драган, якого образили на огляді в Інституті раку, вирушає на безкоштовне лікування в Туреччину

Український воїн Віталій Драган, який захищав Україну в зоні АТО в 2014 році, а зараз бореться з онкологією, вирушає на безкоштовне лікування раку в Туреччину.

Ветеран війни на Донбасі Драган, якого образили на огляді в Інституті раку, вирушає на безкоштовне лікування в Туреччину

Як передає Цензор.НЕТ, у вівторок 4 вересня о 15.00 на Майдані Незалежності біля пам'ятника засновникам Києва відбудеться міні-брифінг для ЗМІ за участю військового та директора київського представництва турецької клініки, керівництво якої погодилося надати Віталію повний курс лікування безкоштовно.

Цього літа випадок із лікуванням Віталія Драгана набув широкого розголосу після того, як лікар Національного інституту раку Анна Губарєва заявила, що військовий "вбивав на Сході братський народ" на Донбасі.

Після службової перевірки лікаря звільнили. Також своє обурення інцидентом з учасником АТО висловила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Віталій Драган - один з тих військових, які першими в 2014-му захищали схід України від російських військ і сепаратистів. Зокрема, його полк спецпризначення з Кропивницького звільняв Слов'янськ.

У Віталія діагностували пухлину лімфатичної системи. Йому необхідна складна і дорога процедура - пересадка кісткового мозку, вартість якої становить десятки тисяч євро. Пересадки кісткового мозку, життєво необхідної Віталію, в Україні практично не виконують. Після скандалу, який виник з лікарем Інституту раку, з українськими активістами зв’язалися представники турецької клініки Gophastanesi в Стамбулі, щоб відшукати Віталія і запропонувати йому лікування у себе. Всі витрати на дорогі процедури клініка бере на себе.

Як стало відомо пізніше, сама лікарка Анна Губарєва теж важко захворіла: їй поставили такий же діагноз, як і Віталію - рак крові. Вона так само не може оплатити дороге лікування вже для себе. Вона має вкрай низьку пенсію і не може дозволити собі оплатити навіть комунальні послуги.

Віталій Драган відлітає на лікування в Стамбул увечері 4 вересня 2018 року. Перед відльотом відбудеться брифінг за участю військового на Майдані Незалежності.

Учасники прес-конференції:

Віталій Драган, учасник АТО, бореться з лімфомою Ходжкіна

Представники клініки Gophastanesi

громадські активісти

Вівторок, 4 вересня. 15.00. Майдан Незалежності. Орієнтир - Пам'ятник засновникам Києва. Акредитація ЗМІ:

Катерина Гончарова +38 (093) 993-01-30 kateryna.m.honcharova@gmail.com

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики