Танці глави МЗС Кнайсль із Путіним зашкодили іміджу Австрії в Україні, - Щерба

7128 128
Танці глави МЗС Кнайсль із Путіним зашкодили іміджу Австрії в Україні, - Щерба

Запрошення президента РФ Володимира Путіна на весілля міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль не пішло на користь іміджу Австрії в Україні, а навпаки - дуже зашкодило.

Про це заявив у понеділок в інтерв’ю "Австрійському агентству преси" (APA) Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія Олександр Щерба, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Мої розмови в Україні засвідчили: це весілля (глави МЗС Австрії Карін Кнайсль 18 серпня, де запрошеним гостем став Путін. - Ред.) дуже зашкодило іміджу Австрії в Україні", - наголосив він.

За словами Щерби, йому як послу дуже прикро з цієї ситуації.

Щерба наголосив, що відносини між Україною та Австрією є дружніми та партнерськими: "Ми є друзі та партнери, пов’язані спільним минулим, теперішнім та, сподіваюсь, майбутнім як частина спільного європейського простору, зі спільними цілями та цінностями". За його словами, до серпня 2018 року жодних змін австрійсько-українські відносини не зазнавали. "Після серпня - треба ще подивитися", - додав він.

Водночас посол України заявив, що справа не лише в інциденті навколо весілля глави МЗС Австрії (призначеної від правої "Австрійської партії свободи"), а й у наявності співпраці між цією партією, яка входить до парламентської коаліції в Австрії, та правлячою у РФ партією "Єдина Росія". "З нашої точки зору, не можна одночасно бути і проросійським і нейтральним. Тут вбачається протиріччя", - наголосив Щерба.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін 18 серпня відвідав весілля міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль.

Топ коментарі
+10 Mendosa
Я не дипломат. А как правильно надо было? Типа "О! Вы вчера так замечательно кружились в танце с Владимиром Путиным, прямо как Ева Браун и Адольф Гитлер!"
показати весь коментар
04.09.2018 00:41
+9 Лилия Стацкая
страна породившая гитлера, вскармливает его реинкарнацию
показати весь коментар
04.09.2018 00:45
+7 Mendosa
Короче твое "Лучше молчать и казаться идиотом, чем заговорить и развеять всё сомнения" примени к себе.
показати весь коментар
04.09.2018 01:34