Цензор.НЕТ

04.09.18 15:07

Кличко обговорив із канцлером Австрії Курцом важливість продовження економічного тиску на Росію

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з Федеральним канцлером Республіки Австрія Себастьяном Курцом, який прибув до Києва з робочим візитом.

Кличко обговорив із канцлером Австрії Курцом важливість продовження економічного тиску на Росію

Про це повідомили в прес-службі Кличка.

Кличко подякував за підтримку європейських прагнень України. І особливо наголосив на важливості продовження санкцій ЄС проти Росії. - "Вчора стало відомо, що дипломати ЄС ухвалили рішення про продовження санкцій проти російських політиків і сепаратистів у Криму і на Донбасі. Ми очікуємо на оприлюднення цього важливого рішення. Важливого для стримування подальшої агресії Росії, - зазначив Кличко. - Просимо також підтримки в тиску на Росію щодо звільнення українців - політичних в’язнів Росії і військовополонених українських захисників", - наголосив мер Києва.

Канцлер Австрії, країни, яка сьогодні головує в Раді Європи, запевнив, що в ЄС розуміють важливість стримувальних факторів і тиску на РФ. "Ми підтримуємо санкції і продовжимо економічний тиск на Росію. І, так, ми знаємо імена політичних в’язнів та наполягаємо на їхньому звільненні", - зауважив Курц.

Після офіційної зустрічі в КМДА мер Києва з австрійським канцлером прогулялися Хрещатиком до Майдану Незалежності та Алеї Героїв Небесної Сотні. Відвідали Меморіал на честь Героїв Небесної Сотні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики