Цензор.НЕТ

04.09.18 16:46

Сенцов схуд до 72 кг, - Олексій Гриценко

Український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській в'язниці, схуд до 72 кілограмів.

Сенцов схуд до 72 кг, - Олексій Гриценко

Про це політв'язень написав в листі до Олексія Гриценка, ідеться на сторінці Гриценка в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Отримали з Наталією Лук'яненко лист від Олега. Тримається бадьоро. Здаватися не збирається і нас просить не здаватися в жодному разі. Схуд до 72 кг. Просить писати й розповідати про те, що відбувається, оскільки інформацію отримує тільки з листів. Читає Ремарка. Усі особисті прохання передає через Наталю Каплан і тому, друзі, давайте разом допомагати Наташі. Є діти, є мама, багато поїздок адвокатів і по міжнародних інстанціях. Далі, думаю, пояснювати не треба. Додам позитиву. Олег планує "побачитися й обійнятися в хорошому ресторані". При всьому позитиві настрою ми маємо пам'ятати, що Олегу важко, завдано непоправну шкоду здоров'ю й незрозуміло, коли Олег зможе повернутися додому й побачити дітей", - розповів Гриценко.

Сенцов схуд до 72 кг, - Олексій Гриценко 01

Нагадаємо, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва і Олексія Чирнія затримали в окупованому Криму 10 травня 2014 року. У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за обвинуваченням у нібито створенні на території півострова терористичного угруповання.

16 травня 2018 року адвокат Олега Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. Таким чином Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

8 серпня сестра О.Сенцова Наталія Каплан повідомила, що він продовжує голодування в російській колонії, майже не встає. "Все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав листа, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення", - написала Н.Каплан на своїй сторінці у Facebook.

Після цього Л.Денісова звернулася до російського колеги Тетяни Москалькової і голови Ради розвитку громадянського суспільства і прав людини при президенті РФ Михайла Федотова з проханням обговорити будь-які умови обміну українського режисера для його порятунку. Український омбудсмен наголосила, що ситуація з Сенцовим вимагає негайного реагування з огляду на погіршення стану його здоров'я через тривале голодування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики