Цензор.НЕТ

05.09.18 07:51

Майже 80 українських воїнів загинули на Донбасі від початку року, - заступник міністра оборони Петренко

Від початку 2018 року внаслідок бойових дій на сході України загинуло майже 80 українських військових, ще понад півтисячі зазнали поранень.

Майже 80 українських воїнів загинули на Донбасі від початку року, - заступник міністра оборони Петренко

Про це заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко повідомив в інтерв'ю "Тижню", передає Цензор.НЕТ.

"Триває застосування великих калібрів, безпілотної авіації, мінуються території, на тих мінах гинуть люди, руйнується цивільна інфраструктура, на наших теренах перебувають російські військові. Що це означає? Це майже 80 загиблих цьогоріч і понад 560 поранених", - розповів він.

Петренко наголосив, що поява на сході України миротворчої операції ООН "абсолютно логічна ініціатива", яка забезпечить виконання Мінських домовленостей. Адже, попри відповідну підготовчу роботу, підконтрольні РФ бойовики продовжують застосовувати для обстрілів ЗСУ важке озброєння, а їм "на допомогу" продовжують прибувати кадрові російські військові й техніка.

Як пише "Дзеркало тижня", станом на березень 2018 року повідомлялося про 2378 українських військовослужбовців, які загинули внаслідок російської агресії на Донбасі.

Наприкінці грудня минулого року президент України Петро Порошенко повідомив про те, що з початку бойових дій на сході України загинуло понад 2750 українських військовослужбовців. З них майже 2,4 тисячі - зі складу Збройних сил України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики