Цензор.НЕТ

05.09.18 11:13

Глава Пентагону Меттіс розкритикував книгу про президентство Трампа: "Це продукт чиєїсь багатої уяви"

Глава Пентагону Джеймс Меттіс розкритикував нову книгу журналіста газети "Вашингтон пост" Боба Вудворда за недостовірність.

Глава Пентагону Меттіс розкритикував книгу про президентство Трампа: "Це продукт чиєїсь багатої уяви"

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Презирливі слова про президента (США), що приписуються мені в книзі Вудворда, ніколи не вимовлялися мною або в моїй присутності", - йдеться в заяві глави Пентагону.

"Сама ідея того, що я висловив презирство до Верховного головнокомандувача - президента Трампа, або терпів всередині Пентагону неповажне ставлення до адміністрації президента - це продукт чиєїсь багатої уяви", - зазначив Дж.Меттіс.

"І хоча загалом я полюбляю читати фантастику, це унікальний бренд Вашингтона (видання "Вашингтон пост". - Ред.) у літературі, і його анонімні джерела не заслуговують на довіру", - йдеться в заяві Дж.Меттіса.

Раніше в США була опублікована книга Б.Вудворда "Страх: Трамп у Білому домі", яка, за словами автора, заснована на сотнях годин інтерв'ювання людей, що мають безпосередній стосунок до президентства Дональда Трампа.

Б.Вудворд пише, що американський лідер повністю поглинений розслідуванням, присвяченим з'ясуванню того, чи перешкоджав він правосуддю щодо розслідування російського втручання у вибори, яким керує спецпрокурор Роберт Мюллер.

Дж.Меттіс, за словами Б.Вудворда, нібито сказав, що інтелект президента перебуває на рівні "п'яти- або шестикласника".

На початку 1970-х Б.Вудворд писав матеріали про корупцію в Білому домі, які призвели до відставки президента Річарда Ніксона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики