Цензор.НЕТ

05.09.18 11:33

Викиди з "Кримського титану" можуть спричинити непритомність і викликати кислотні дощі, - еколог

Завод зупинили на два тижні, з міста евакуювали дітей.

Викиди з "Кримського титану" можуть спричинити непритомність і викликати кислотні дощі, - еколог

Про це в ефірі "Громадського радіо" розповіла еколог Оксана Волоско-Демків, передає Цензор.НЕТ.

Через викиди із заводу "Кримський титан" у повітря потрапив сірчистий ангідрид. Ця речовина має токсичну дію, розповіла Волоско-Демків.

"У невеликих концентраціях - створює дуже неприємний присмак у роті, подразнює слизові оболонки очей і дихальних шляхів, у людей знижується опірність до респіраторних захворювань", - пояснює дію цієї речовини на людину еколог.

"У людей це може викликати задуху. Це може призвести навіть до непритомності" - розповіла Волоско-Демків.

Нагадаємо, напередодні окупаційна влада Криму оголосили, що завод "Кримський титан", розташований на півночі півострова, буде зупинено на два тижні. Дітей дошкільного та шкільного віку масово вивозять з міста. Про це заявив так званий глава Криму Сергій Аксьонов.

"Сьогодні вночі у зв'язку зі зміною температур уперше гранично допустима концентрація сірчистого ангідриду перевищила норму. Мною за погодженням з керівництвом заводу "Титан" ухвалено рішення на два тижні зупинити підприємство. Друге: з попереджувальною метою всіх дітей шкільного, дошкільного віку відправити відпочивати в наші кримські санаторії", - повідомив Аксьонов.

Нагадаємо, наприкінці серпня стало відомо про екологічне лихо в Північному Криму. За одну ніч металеві предмети на балконах місцевих жителів вкрилися липкою іржею, люди почали скаржитися на проблеми зі здоров'ям. Окупаційна влада Криму стверджує, що показники повітря на півострові в межах норми.

30 серпня з'явилася інформація про те, що з хімзаводу через спеку почали випаровуватися шкідливі речовини.

Прикордонники Херсонського загону виявили перевищений вміст хімічних речовин у повітрі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики