Цензор.НЕТ

05.09.18 12:35

Україна і Румунія почали великі військові навчання: відпрацьовують операції з безпеки на Дунаї. ФОТОрепортаж

За три дні моряки і прикордонники відпрацюють тактичні елементи за стандартами НАТО.

В Ізмаїлі Одеської області розпочалися українсько-румунські навчання Riverine-2018 - передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби ВМС ЗСУ у Facebook.

"Метою міжнародних навчань є відпрацювання спільних дій багатонаціональних катерних тактичних груп для підвищення їхньої сумісності та можливостей для проведення операції з безпеки на річці Дунай", - наголошується в повідомленні.

Україна і Румунія почали великі військові навчання: відпрацьовують операції з безпеки на Дунаї 01

У церемонії відкриття маневрів взяли участь представники командування Військово-морських сил ЗСУ, Держприкордонслужби, Морських сил і Берегової охорони Румунії, а також органів державної влади.

Україна і Румунія почали великі військові навчання: відпрацьовують операції з безпеки на Дунаї 02

"Подібні двосторонні українсько-румунські навчання Riverine-2018 ми проводимо вперше і вони спрямовані на зміцнення регіональної безпеки та покращення взаємодії між флотами України і Румунії, - зазначив заступник начальника управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України Андрій Куриленко.

Україна і Румунія почали великі військові навчання: відпрацьовують операції з безпеки на Дунаї 03

Україна і Румунія почали великі військові навчання: відпрацьовують операції з безпеки на Дунаї 04

Українські й румунські військові моряки та прикордонники впродовж трьох днів відпрацьовуватимуть тактичні елементи за стандартами НАТО в складі багатонаціональних катерних тактичних груп та підвищать сумісність катерів флотів та берегової охорони двох країн з питань висвітлення надводної обстановки на річці Дунай, тактичного маневрування і проведення доглядових операцій.

Україна і Румунія почали великі військові навчання: відпрацьовують операції з безпеки на Дунаї 05

Україна і Румунія почали великі військові навчання: відпрацьовують операції з безпеки на Дунаї 06

Навчання відбуваються на ділянці річки Дунай від м. Ізмаїл (Україна) до м. Бреїла (Румунія) і триватимуть до 6 вересня 2018 року.

Україна і Румунія почали великі військові навчання: відпрацьовують операції з безпеки на Дунаї 07

Україна і Румунія почали великі військові навчання: відпрацьовують операції з безпеки на Дунаї 08

Україна і Румунія почали великі військові навчання: відпрацьовують операції з безпеки на Дунаї 09

Україна і Румунія почали великі військові навчання: відпрацьовують операції з безпеки на Дунаї 10

Нагадаємо, на початку серпня Україна вже взяла участь в одних навчаннях НАТО в Грузії, і тепер знову відправила своїх військових у цю країну, але вже на інші маневри - Agile Spirit 2018. Навчання Agile Spirit 2018 відбуваються з 1 по 11 вересня на території військової бази в Сенакі на заході Грузії. Вони організовані спільно з європейським командуванням корпусу морської піхоти США.

3 вересня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного почалися великі багатонаціональні навчання Rapid Trident-2018.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики