Цензор.НЕТ

05.09.18 22:44

Україна солідарна з Великою Британією у протидії гібридним методам Росії, - Клімкін про розслідування отруєння Скрипалів

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про солідарність України з Великою Британією у "справі Скрипалів".

Україна солідарна з Великою Британією у протидії гібридним методам Росії, - Клімкін про розслідування отруєння Скрипалів

Про це міністр написав на своїй сторінці в Twitter, інформує Цензор.НЕТ.

"Розслідування справи Скрипалів виявило те, що і мало виявити. Ми завжди були солідарними з нашими британськими друзями і партнерами у протидії гібридним методам Росії і будемо підтримувати їх боротьбу і надалі!" - зазначив Клімкін.

Нагадаємо, що екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживає у Великій Британії, засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Зазначимо також, що 12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

У середу, 14 березня, Мей оголосила про рішення Лондона вислати 23 російських дипломатів, які працюють на розвідку: "Це буде найбільше одноразове видворення більш ніж за 30 років. Це (цей захід) відображає факт, що російська держава не вперше діє стосовно нашої країни".

20 березня 23 співробітники російського посольства в Лондоні, а також їхні сім'ї залишили Велику Британію.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Київ на знак солідарності з британськими партнерами й трансатлантичними союзниками та в координації з країнами Європейського Союзу видворяє 13 російських дипломатів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики