Цензор.НЕТ

06.09.18 16:05

ЄС незабаром запропонує кандидатури до Ради міжнародних експертів для відбору суддів Антикорупційного суду, - Мінгареллі

Європейський Союз має намір незабаром запропонувати своїх кандидатів до Громадської ради міжнародних експертів, який допоможе у відборі суддів для Вищого антикорупційного суду (ВАКС) в Україні, повідомив глава Представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі.

ЄС незабаром запропонує кандидатури до Ради міжнародних експертів для відбору суддів Антикорупційного суду, - Мінгареллі

"Ми незабаром маємо намір запропонувати кандидатури для Громадської ради міжнародних експертів. Ця рада має допомогти Вищій кваліфікаційній комісії обрати незалежних та професійних суддів", - сказав Х.Мінгареллі у відеозверненні, оприлюдненому на сторінці Представництва ЄС в Україні в соцмережі Facebook у четвер, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його словами, створення Вищого антикорупційного суду дасть змогу Україні завершити процес змін у сфері правосуддя та боротьби з корупцією.

"Для того щоб суд був ефективним, критично важливо забезпечити чесний та прозорий відбір суддів. Ми з нашими партнерами маємо намір сприяти цьому", - додав посол.

Він також закликав потенційних кандидатів на посади суддів антикорупційного суду подавати свої заявки до 14 вересня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики