Цензор.НЕТ

06.09.18 18:31

Вітання "Слава Україні!" зроблять обов'язковим не тільки для військових, але й для поліції, - Троян

Заступник міністра вважає, що ці слова мають "сакральний зміст".

Вітання "Слава Україні!" зроблять обов'язковим не тільки для військових, але й для поліції, - Троян

Таке рішення ухвалили 6 вересня на засіданні комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Про рішення комітету повідомив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

""Слава Україні! Героям слава!" - це вітання використовували під час Революції Гідності. Ще раніше ним послуговувалися справжні патріоти своєї Батьківщини - герої УПА та ОУН. Це слова із сакральним змістом, якими нарешті мають вітати всіх захисників України та борців за її незалежність", - сказав заступник міністра.

Тепер відповідні правки внесуть до законопроекту "Про внесення змін до деяких законів України з питань проходження військової служби". Парламент розгляне цей законопроект наступного тижня.

Нагадаємо, 6 вересня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект (№9036) про внесення змін до статутів Збройних сил України, які передбачають зміну вітання військовослужбовцями.

Законопроектом пропонується внести зміни до Статуту внутрішньої служби Збройних сил України, Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних сил України та Стройового статуту Збройних сил України щодо встановлення нового військового вітання "Слава Україні!" - "Героям слава".

Проектом також пропонується у військових вітаннях слово "товариш" у всіх відмінках і числах замінити словами "товариш (пан)" у відповідному відмінку й числі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики