Цензор.НЕТ

06.09.18 23:57

Голосували за виділення землі родичам однопартійця. Матеріали передано в НАБУ, - "Самопоміч" про виключення з партії депутатів Київради

Виконавчий комітет Політичної Партії "Об’єднання "Самопоміч" ухвалив рішення про виключення депутатів Київської міської ради Сергія Гусовського, Олексія Руденка, Сергія Харчука та Вадима Васильчука з членів партії за завдання значної шкоди репутації політичної сили.

Голосували за виділення землі родичам однопартійця. Матеріали передано в НАБУ, - "Самопоміч" про виключення з партії депутатів Київради

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в офіційній заяві "Самопомочі".

У заяві зазначається: "Ці депутати підтримали рішення Київської міської ради щодо виділення родичам їхнього колеги Романа Марченка земельних ділянок у місті Києві, які попередньо були незаконно ним же захоплені. Загальна площа всіх захоплених ділянок становить понад 1,4 га.

Незважаючи на численні зауваження з боку громади та політради партії, Роман Марченко використовував свій депутатський мандат для реалізації ймовірно корупційних схем із земельними ділянками в Києві.

У свою чергу, частина депутатів фракції на чолі із Сергієм Гусовським тривалий час не вживали жодних дій та заходів для запобігання таким голосуванням та недопущення шкоди для репутації партії.

Виконавчий комітет Партії ухвалив рішення про ініціювання процедури відкликання за народною ініціативою депутата Романа Марченка.

У керівництві "Самопомочі" наголошують, що всі виявлені документи щодо ймовірних корупційних схем депутата Марченка передадуть до НАЗК, НАБУ та інших органів правопорядку.

"Якщо людина використовує свій статус і посаду для того, щоб здобувати персональну вигоду - отримувати комунальну землю для себе і своєї родини, якщо людина через схеми отримує 14 ділянок у власне користування, - все це свідчить про недоброчесність і недобросовісність цієї людини. Якщо депутати фракції це покривають, то це підтверджує і їхню недоброчесність також. Для "Самопомочі" доброчесність була, є і залишається основою цінністю нашої політичної сили. Тому не було, не має і не буде у нас місця для людей, які беруть участь або покривають корупцію", - наголосила голова Київської міської партійної організації "Об’єднання "Самопоміч" Оксана Сироїд.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики