Цензор.НЕТ

07.09.18 13:44

Курс на НАТО і ЄС буде закріплено в Конституції України, - Пашинський

Верховна Рада затвердить на наступній сесії євроінтеграційні зміни в Конституцію України, які полягають у закріпленні стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору.

Курс на НАТО і ЄС буде закріплено в Конституції України, - Пашинський

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський ("Народний фронт") в інтерв'ю журналістам, коментуючи відповідний законопроект 9037, внесений Президентом України Петром Порошенком.

"Я хочу звернути увагу, що ми провели комітет і вже ухвалили рішення одноголосно підтримати законопроект Петра Порошенка про закріплення курсу на ЄС і НАТО в Конституції України", - заявив Пашинський у кулуарах парламенту.

"Хотів би звернути увагу, що це з моєї точки зору, епохальний момент і я сподіваюся, що ми швидко пройдемо цю процедуру, це досить складна процедура: спочатку треба мати підтримку 226 голосів у сесійній залі, далі законопроект має пройти перевірку в Конституційному суді, і далі на новій сесії ми голосувати. Але я, як глава комітету з питань нацбезпеки зроблю все можливе і неможливе, щоб ми отримали таку норму в Конституції  та унеможливили повторення ситуації лютого-березня 2014", - підкреслив він.

Нагадаємо, 5 вересня Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки підтримав внесення на розгляд парламентом президентського проекту змін до Конституції щодо прагнення інтеграції України в НАТО і Європейський Союз.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики