Цензор.НЕТ

07.09.18 15:51

У Раду надійшов законопроект про адвокатуру - заступник голови АП Філатов розповів про його нововведення

До Верховної Ради подано законопроект про адвокатуру.

У Раду надійшов законопроект про адвокатуру - заступник голови АП Філатов розповів про його нововведення

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав заступник голови Адміністрації Президента Олексій Філатов, який відповідає за правову реформу в державі, передає Цензор.НЕТ.

"Проект закону про адвокатуру. Понад два роки роботи Ради з питань судової реформи, робочі групи, круглі столи, міжнародна експертиза. Але вони від "навіщо це потрібно, і так все добре" до "чому так довго, скільки можна над ним працювати". Навіщо це потрібно - якість системи правосуддя не в останню чергу залежить від якості представництва в суді. Будь-яке право має збалансовуватися відповідальністю за його використання. Виключне право адвокатів представляти сторону в суді повинно мати зворотнім боком гарантії дотримання адвокатами високих стандартів якості та етики", - розповів він.

"Що це дає адвокатам:

Що це дає юристам

Що це дає клієнтам адвокатів

"Доля законопроекту навряд чи буде простою. Політика і вибори, внутрішня боротьба за вплив і фінанси в адвокатурі, амбіції причетних і непричетних - все це, як завжди, вплине. Важливо, щоб в кінці був результат, який потрібен всім, а не комусь", - резюмував заступник голови АП.

У Раду надійшов законопроект про адвокатуру - заступник голови АП Філатов розповів про його нововведення 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики