Цензор.НЕТ

08.09.18 21:28

Терорист Гіркін заявив, що Пушиліна "вибрали на роль" майбутнього лідера "республіки" ще у квітні 2014 року, - Necro Mancer

Колишній ватажок терористів "ДНР", екс-співробітник ФСБ Ігор Гіркін (Стрєлков) не дуже багато знає про новопризначеного "керівника республіки" Дениса Пушиліна.

Терорист Гіркін заявив, що Пушиліна "вибрали на роль" майбутнього лідера "республіки" ще у квітні 2014 року, - Necro Mancer

Про це повідомляє блогер Necro Mancer‏, передає Цензор.НЕТ.

Він наводить три скріншоти зі спогадів Гіркіна про Пушиліна Дениса, які опубліковані в мережі "Вконтакте".

"Ну, що-ж, раз Денис Пушилін "залетів так високо", - доведеться присвятити йому кілька рядків "для освіти читачів - звідки це чудовисько виникло". Нічого хорошого, насправді, написати не можу. До речі, і нічого особливо поганого, теж. Просто тому, що "НІЧОГО НЕ БУЛО", - подкреслює Гіркін.

Увагу блогера привернув такий вислів екс-ватажка терористів "ДНР": "26 квітня 2014 року до мене в Слов'янськ прибув непоказний, губатий і весь якийсь "миршавий  персонаж з верткими  очима і передав наодинці деяку "рекомендацію", згідно з якою я повинен був сфотографуватися з ним без маски перед камерами".

Терорист зазначає, що був ошелешений, "оскільки" знімання балаклави "(тобто - вихід з ролі по-суті анонімного "спеца з Росії" ) означало повну зміну первісного задуму операції, під час якої я - як і в Криму - мав зробити свою (дуже непросту і небезпечну) справу в тіні і зникнути, поступившись місцем "місцевому лідеру".

Терорист Гіркін заявив, що Пушиліна вибрали на роль майбутнього лідера республіки ще у квітні 2014 року, - Necro Mancer 01

Гіркіна також приголомшило повідомлення, що "саме його - Дениса Пушиліна - вибрали на роль "майбутнього лідера "республіки". Але тоді в Донецьку його "всі дружно проігнорували". Пізніше Пушилін знову зустрівся з Гіркіним і той направив його до "архітектора" Придністров'я, працівника КДБ Володимира Антюфєєва, який керував "створенням республік" на Донбасі.

До від'їзду з "ДНР" Гіркін про Пушиліна  не чув, не знає, чим займався. "Точно знаю, що жодної хвилини він не брав участі в захисті республіки зі зброєю в руках (і з чимось ще - теж не брав)", - запевнює терорист.

Восени 2014 року Пушилін "різко сплив"  як "голова Народних Зборів ДНР" і представник на "мінських переговорах".

"Цьому, як мене запевнили, передувала приблизно тижнева подорож до Абхазії - на "рандеву" з Сурковим. Де і чим він там займався - не знаю. Але після зустрічі з "великим комбінатором" - кар'єра Дениса "поперла" так, як акції рідного йому МММ в епоху максимального розквіту (або як лайно в вигрібній ямі, в яке кинули пачку дріжджів). І "доперла" до нинішніх висот. Мабуть, вони "знайшли один-одного". Сурков знайшов "найпридатнішу" (тобто таку, що не має жодних принципів і жодних власних ресурсів) істоту, поступливу для будь-якого наказу "зверху", а Пушілін - "сюзерена", готового підняти його в обмін на абсолютну лояльність", - резюмує Гіркін.

Терорист Гіркін заявив, що Пушиліна вибрали на роль майбутнього лідера республіки ще у квітні 2014 року, - Necro Mancer 02

Нагадаємо, "генпрокуратура" ДНР" на початку вересня поставила під сумнів "повноваження" терориста Дмитра Трапезнікова, який 31 серпня змінив ліквідованого ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Там запевнили, що" єдиним легітимним органом влади "ДНР" є вищий і єдиний законодавчий орган державної влади - "Народна рада "ДНР", тому очолити "республіку" має ватажок цього органу Денис Пушилін. Незабаром після цього відбулося "голосування", під час якого виконуючим обов'язки "глави "ДНР" було призначено Пушиліна.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики