Цензор.НЕТ

10.09.18 13:43

Уряд працює над запуском приватної тяги на залізницю, - Гройсман

Уряд задоволений результатами дерегуляції у сфері вантажних залізничних вагонів і планує дерегуляцію у сфері тяги, щоб допустити приватну тягу до роботи на коліях "Укрзалізниці"

Уряд працює над запуском приватної тяги на залізницю, - Гройсман

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Є ще одне питання - це аналогічна дерегуляція, яку ми зробили щодо вагонів, щоб зробити і щодо флоту, щоб дати можливість запустити приватну тягу на перевезення", - сказав він на "годині уряду" у Верховній Раді.

Прем'єр зазначив, що в результаті дерегуляції вагонів зрівняно умови використання приватних вагонів і вагонів, що належать "Укрзалізниці", тоді як раніше вартість користування вагонами "Укрзалізниці" була штучно занижена, що зумовлювало збитки підприємства, корупцію і перешкоджало розвитку приватного парку.

За його словами, цього року буде побудовано понад 10 тис. вагонів.

Водночас Гройсман наголосив на необхідності дотримуватися принципу "не нашкодь" у питанні дерегуляції тяги.

"Ми зараз над цим працюємо, щоб, можливо, залишити в тарифі інфраструктурну складову, щоб "Укрзалізниця" могла обслуговувати колії, енергетику і нові будувати, а флот пересував б, так би мовити, за свої накладні витрати. Це наше зараз завдання", - сказав глава уряду.

Як повідомлялося, вантажовідправники останні місяці різко критикують "Укрзалізницю" за неможливість забезпечити необхідні перевезення і просять уряд терміново втрутитися в ситуацію.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики