Цензор.НЕТ

10.09.18 20:01

Український паспорт став 24-м у світовому рейтингу "сили" паспортів

Без віз українці можуть відвідати 90 країн

Український паспорт став 24-м у світовому рейтингу "сили" паспортів

Український паспорт зайняв 24 місце у щорічному рейтингу Global Passport Power Rank, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода". У цьому рейтингу паспорти різних країн ранжують за спектром можливостей, які ці документи надають своїм господарям.

Згідно з даними рейтингу, паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ у 90 країн. Ще в 41 країну українці можуть отримати візу відразу після прибуття. А оформляти візу заздалегідь мають для поїздки в 67 держав.

Серед країн, для відвідування яких українцям все ще потрібні візи - Японія, США, Велика Британія, Ірландія і Китай.

Перше місце в рейтингу зайняв паспорт громадянина Сінгапуру. Його господарі можуть їздити без віз у 127 країн. А заздалегідь мають оформляти документи тільки в 32 країни.

Другий рядок розділили між собою відразу 10 держав - Німеччина, Данія, Швеція, Фінляндія, Люксембург, Норвегія, Нідерланди, Південна Корея і США. Їхні громадяни можуть вільно подорожувати в 165 держав.

На третьому місці - 8 країн: Італія, Франція, Іспанія, Греція, Португалія, Японія, Ірландія, Канада. Громадяни цих країн можуть вільно їхати в 164 держави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики