Цензор.НЕТ

10.09.18 20:45

Трамп обіцяє написати правдиву книгу про своє життя в Білому Домі

Роботу Боба Вудворта на цю тему президент США назвав "жартом".

Трамп обіцяє написати правдиву книгу про своє життя в Білому Домі

Американський президент Дональд Трамп розкритикував книгу журналіста Боба Вудворда "Страх: Трамп у Білому Домі" і пообіцяв, що напише про себе сам. Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на УНІАН.

Своїми планами президент США поділився в твіттері.

За словами Трампа, книга Вудворда є ще одним "нападом" на нього. При цьому автор нібито посилається на неназвані джерела, слова яких вже спростовують. Глава держави підкреслив, що багато з тих, хто процитований в книзі, вже назвали наведені цитати вигаданими.

"Книга Вудворда є жартом - просто ще один напад на мене зі шквалу нападів, тепер за допомогою непідтверджених, неназваних і анонімних джерел. Багато хто вже заявили, що їхні цитати, як і книга, вигадані. Демократи не сприймають поразок. Я напишу справжню книгу!" - йдеться в повідомленні.

У більш пізньому пості він процитував статтю The Washington Examiner, що підтверджує його слова про достовірність джерел.

Раніше в американських ЗМІ з'явилася інформація, що книга Вудворда під назвою "Страх: Трамп в Білому Домі", яка вийде 11 вересня, розхитує Білий дім.

4 вересня The Washington Post опублікувала уривки з книги Вудворда, в анонсі якої говориться, що вона розкриває "безпрецедентні деталі жахливого життя в Білому домі за президента Дональда Трампа".

Сам Трамп є автором понад десяти книг, серед яких "Мистецтво виживання", "Думай як мільярдер. Все, що варто знати про успіх, нерухомість і життя взагалі", "Понівечена Америка: Як зробити Америку знову великою", "Трамп ніколи не здається. Як я перетворив мої найбільші проблеми на успіх".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики