Цензор.НЕТ

10.09.18 22:23

Поблизу адмінмежі з окупованим Кримом працюють три бригади лікарів і пересувна моніторингова лабораторія, - МінТОТ

Станом на 13:00 10 вересня в Новоолександрівці на Херсонщині лікарі оглянули 215 дітей і приблизно 50 дорослих. Проявів токсичних уражень не виявлено.

Поблизу адмінмежі з окупованим Кримом працюють три бригади лікарів і пересувна моніторингова лабораторія, - МінТОТ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ).

У відомстві уточнюють, що у дітей є лише сезонні хвороби, такі як отити і нежить.

Поблизу адмінмежі з окупованим Кримом працюють три бригади лікарів і пересувна моніторингова лабораторія, - МінТОТ 01

"Поблизу адмінмежі з АРК працює три бригади лікарів, до яких увійшли п'ять лікарів із Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні: пульмонолог, два педіатри, два сімейні лікарі-терапевти. Медики працюють у селах Олексіївка, Новоолександрівка, Хорли", - повідомляють у МінТОТ.

Поблизу адмінмежі з окупованим Кримом працюють три бригади лікарів і пересувна моніторингова лабораторія, - МінТОТ 02

Напередодні на цій території розпочала роботу пересувна моніторингова лабораторія, надана Донецькою ОДА. "Кожні 20 хвилин відбираються проби повітря. За результатами аналізу в Олександрівці, Олексіївці, Гаврилівці перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин не виявлено", - пишуть у міністерстві.

Поблизу адмінмежі з окупованим Кримом працюють три бригади лікарів і пересувна моніторингова лабораторія, - МінТОТ 03

Також не забруднене повітря в Першоконстянтинівці Чаплинського району.

Поблизу адмінмежі з окупованим Кримом працюють три бригади лікарів і пересувна моніторингова лабораторія, - МінТОТ 04

Нагадаємо, 30 серпня з'явилася інформація про те, що з хімзаводу через спеку почали випаровуватися шкідливі речовини. Прикордонники Херсонського загону виявили перевищений вміст хімічних речовин у повітрі.

Окупаційна влада Криму оголосила, що завод "Кримський титан" буде зупинено на два тижні. Дітей дошкільного та шкільного віку масово вивозять із міста.

Президент України Петро Порошенко запросив дітей з Армянська оздоровитися в Херсонській області. Водночас за даними Херсонської ОДА, залежно від вітру 6 сіл на Херсонщині потрапляють до зони дії викидів із заводу "Титан". Станом на 7 вересня через викиди з "Титана" із семи сіл Херсонщини вивезли на оздоровлення 193 дитини і 4 вагітні жінки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики