Цензор.НЕТ

11.09.18 12:50

У справі, за якою мене затримали, була купа порушень з боку слідства. А в самому звинуваченні купа брехні, - Ананьєв

Валерій Ананьєв розповів, що дії поліції під час його затримання були максимально лояльними, наскільки це можливо в подібній ситуації. Разом з тим, він спростовує інформацію про те, що переховувався від слідства. Крім того, вважає, що деякі представники МВС "офіційно ллють на нього бруд".

У справі, за якою мене затримали, була купа порушень з боку слідства. А в самому звинуваченні купа брехні, - Ананьєв

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав ветеран АТО, колишній боєць 25-ї бригади, а нині відомий блогер Валерій Ананьєв, передає Цензор.НЕТ.

"Наразі я перебуваю у відділку. Телефон при мені. Я не збирався нічого писати про оцінку дій поліції, але деякі представники МВС вже встали в позу захисту й офіційно ллють на мене бруд. Скажімо так: офіційні пояснення поліції є занадто зручними. Важко зрозуміти, як може публічна особа переховуватися від слідства", - зазначив він.

У справі, за якою мене затримали, була купа порушень з боку слідства. А в самому звинуваченні купа брехні, - Ананьєв 01

"Не сприймайте нічого на віру. У справі, по якій мене затримали, була купа порушень зі сторони слідства. А у самому звинуваченні купа брехні, яку їм ще треба довести у суді. Шановна поліція, я не буду лити на вас бруд у відповідь, навпаки скажу, що затримання відбулося, напевно, настільки лояльно, наскільки це було можливо. Я чудово розумію: якби 200 людей, які зібралися на 3-му поверсі бібліотеки, дізналися, що мене затримує на першому поверсі група людей у штатському, могло статися багато поганих речей. Тому поліціанти діяли адекватно ситуації, наскільки взагалі може бути адекватним затримання автора книги в бібліотеці", - додав Ананьєв.

"Сьогодні близько полудня буде суд, мене мають відпустити і я сподіваюся, що цей цирк закінчиться", - розповів він.

У справі, за якою мене затримали, була купа порушень з боку слідства. А в самому звинуваченні купа брехні, - Ананьєв 02

Нагадаємо, Валерія Ананьєва затримали на Дніпропетровщині 10 вересня незадовго до початку презентації книги "Сліди на дорозі". Активіст В'ячеслав Поєзднік написав, що причиною стала давня бійка. Як випливає з офіційної інформації МВС, блогер перебував у розшуку з квітня 2018 року. У поліції запевняють, що Ананьєв ухилявся від співпраці зі слідством.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики