Цензор.НЕТ

12.09.18 00:02

Українські дипломати у Франції закликали посилити тиск на Кремль для звільнення Сущенка

Посольство України у Франції закликало міжнародне співтовариство посилити тиск на РФ заради звільнення всіх незаконно утримуваних українських громадян, включаючи журналіста Романа Сущенка.

Українські дипломати у Франції закликали посилити тиск на Кремль для звільнення Сущенка

Як передає Цензор.НЕТ, про це в повідомленні в Фейсбуці зазначає Посольство України у Франції.

"Завтра Верховний суд РФ прийме рішення щодо апеляції у справі Романа Сущенка. Необхідно продовжувати консолідацію міжнародних зусиль шляхом посилення тиску на Росію заради негайного звільнення всіх українських політичних в'язнів", - заявили в посольстві.

Як повідомлялося, 4 червня Мосміськсуд засудив українського журналіста Р.Сущенка до 12 років колонії суворого режиму за шпигунство (ст. 276 КК РФ).

Після оголошення рішення суду його адвокат М.Фейгін сказав, що вирок дає можливість обміну Р.Сущенка на К.Вишинського.

Нагадаємо, ФСБ Росії 30 вересня 2016 року в Москві затримала кореспондента українського агентства "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка, який приїхав до Росії у приватних справах. Його назвали "співробітником української розвідки", який нібито "цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, що становлять державну таємницю". Сущенкові висунуто звинувачення в шпигунстві (ст. 276 КК РФ, покарання за якою передбачає до 20 років позбавлення волі). Підсудний перебуває під вартою. Сущенко свою провину не визнав у повному обсязі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики