Цензор.НЕТ

12.09.18 10:22

Зараз РФ зайняла вичікувальну позицію і не робитиме нових спроб мирного врегулювання ситуації на Донбасі, - Волкер

Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер сумнівається в можливості найближчим часом досягти прогресу на переговорах з питань врегулювання ситуації на сході України.

Зараз РФ зайняла вичікувальну позицію і не робитиме нових спроб мирного врегулювання ситуації на Донбасі, - Волкер

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив в інтерв'ю Deutsche Welle

"Російська сторона, в принципі, не готова до дій, у цьому й проблема. Вони навряд чи зробили щось в останні кілька років, щоб спробувати повернути регіону мир і безпеку. Але вони і далі звинувачують Україну, нагадуючи, що конфлікт відбувається на українській території. Але ж не Україна прийшла на російську територію - це росіяни перебувають на українській території", - сказав він, відповідаючи на запитання, чи остаточно переговори в "нормандському форматі" за участю Німеччини, Франції, України і Росії зайшли в глухий кут.

На його думку, Москва зайняла вичікувальну позицію.

"Я думаю, що росіяни, судячи з усього, вирішили, що зараз не робитимуть нових спроб мирного врегулювання, а чекатимуть результатів виборів в Україні в наступному році. Як наслідок, ми не бачимо нічого нового, крім постійних звинувачень на адресу інших і відходу від переговорів", - зазначив Волкер.

Нагадаємо, 26 липня керівники політичних департаментів зовнішньополітичних відомств країн "нормандської четвірки" в Берліні домовилися продовжити роботу над визначенням базових принципів миротворчої операції на Донбасі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики