Цензор.НЕТ

12.09.18 14:23

Командування російсько-окупаційних військ на Донбасі організувало заходи щодо оперативної і бойової підготовки, - ГУР

Командування російсько-окупаційних військ організувало в з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ заходи щодо оперативної і бойової підготовки відповідно до загального задуму проведення маневрів військ (сил) ЗС РФ "Восток - 2018".

Командування російсько-окупаційних військ на Донбасі організувало заходи щодо оперативної і бойової підготовки, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це йдеться в повідомленні ГУР.

Командування російсько-окупаційних військ організувало у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ заходи оперативної та бойової підготовки відповідно до загального замислу проведення маневрів військ (сил) ЗС РФ "Восток — 2018". Зокрема, у з’єднаннях і частинах 1 та 2 АК використовуються встановлені для всіх учасників маневрів єдині сигнали оповіщення, співпадає з етапами передислокації військ ЗС РФ (за часом) відпрацювання питань переміщення техніки й особового складу до нових районів.

Зазначається також, що для забезпечення участі підрозділів окупаційних військ у маневрах у райони полігонів на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей з території РФ було доставлено більше 20 цистерн пально-мастильних матеріалів та спеціальне обладнання для відеоспостереження за діями підрозділів з командного пункту, розгорнутого в рамках "Восток — 2018".

У той же час, за даними української розвідки, під прикриттям навчальних заходів противник підсилює передові підрозділи озброєнням і технікою і проводить приховану ротацію особового складу. У зв'язку з цим, у районах зосередження і розгортання окупаційних військ керівництвом т.зв. "Республіканських правоохоронних органів" істотно посилено поліцейський режим, збільшено кількість збройних патрулів для затримання порушників "комендантської години", тривалість якої збільшена на одну годину.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики