Цензор.НЕТ

12.09.18 14:58

Рішення російського суду щодо Сущенка теоретично відкриває шлях до процедури його помилування, але на практиці все залежить від волі Путіна, - Ірина Геращенко

Визнання Верховним судом Росії законним вироку українському журналісту Роману Сущенку теоретично відкриває шлях до процедури його помилування.

Рішення російського суду щодо Сущенка теоретично відкриває шлях до процедури його помилування, але на практиці все залежить від волі Путіна, - Ірина Геращенко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написала перший віце-спікер ВР, представник гуманітарної групи на переговорах щодо Донбасу в Мінську Ірина Геращенко.

"Верховне псевдосудилище над Романом Сущенком відбулося без несподіванок. Кремль залишив у силі сфабрикований вирок за сфабрикованою справою", - написала вона.

Також Геращенко зазначила, що влітку московський суд двічі відмовив українській омбудсвумен Людмилі Денісовій у побаченні з Романом за надуманими підставами: "Мовляв, справа оскаржується в суді вищої інстанції, і тому ніякі побачення неможливі. Цікаво, що зараз вигадають потомки кдбістів, щоб не допустити до Романа й інших бранців Кремля Уповноважену з прав людини".

"Україна ніколи не визнає цей нікчемний вирок і докладатиме всіх зусиль, аби витягти Романа, Олега, інших бранців Кремля з російських тюрем. Теоретично - остаточний вирок відкриває шлях до процедури помилування й передачі Романа. На практиці - все залежить лише від волі Путіна" , - резюмувала Геращенко.

Рішення російського суду щодо Сущенка теоретично відкриває шлях до процедури його помилування, але на практиці все залежить від волі Путіна, - Ірина Геращенко 01

Як повідомлялося, 4 червня Мосміськсуд засудив українського журналіста Р.Сущенка до 12 років колонії суворого режиму за шпигунство (ст. 276 КК РФ). Сьогодні, 12 вересня, Верховний суд Росії визнав законним вирок українському журналісту Роману Сущенку, засудженому на 12 років колонії суворого режиму за шпигунство

Нагадаємо, ФСБ Росії 30 вересня 2016 року в Москві затримала кореспондента українського агентства "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка, який приїхав до Росії у приватних справах. Його назвали "співробітником української розвідки", який нібито "цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, що становлять державну таємницю". Сущенкові висунуто звинувачення в шпигунстві (ст. 276 КК РФ, покарання за якою передбачає до 20 років позбавлення волі). Підсудний перебуває під вартою. Сущенко свою провину не визнав у повному обсязі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики