Цензор.НЕТ

12.09.18 19:24

Обвинувальний акт щодо двох колишніх міліціонерів київського "Беркута" направлено до суду, - ГПУ

11 вересня в Шевченківський районний суд міста Києва направлено обвинувальний висновок у кримінальному провадженні щодо двох колишніх міліціонерів полку міліції особливого призначення "Беркут" у м.Києві (один із яких продовжує бути чинним співробітником поліції).

Обвинувальний акт щодо двох колишніх міліціонерів київського "Беркута" направлено до суду, - ГПУ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ.

Згаданих осіб звинувачують у перевищенні влади і службових повноважень, що супроводжувалося болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування, вчинене групою осіб (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365 КК України); незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів посадовою особою, скоєному групою осіб (ч. 1 ст. 28, ст. 340 КК України); складанні та видачі службовою особою свідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України).

Раніше, за фактами перешкоджання проведенню зборів і мітингів у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності в Києві, до суду направлено обвинувальні акти стосовно колишніх голови Київської міської державної адміністрації, начальника управління громадської безпеки ГУ МВС України в Києві та 13 працівників столичного "Беркута".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики