Цензор.НЕТ

12.09.18 21:10

Розгляд апеляції ГПУ на закриття справи Кернеса 13 вересня транслюватиметься онлайн

У четвер, 13 вересня, Полтавський апеляційний суд почне засідання з розгляду апеляції ГПУ і потерпілих на рішення судді Антонова про закриття справи щодо Геннадія Кернеса.

Розгляд апеляції ГПУ на закриття справи Кернеса 13 вересня транслюватиметься онлайн

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба суду.

"Апеляційний суд Полтавської області повідомляє, що під час розгляду кримінального провадження стосовно Кернеса Геннадія Адольфовича, Блинника Віталія Дмитровича і Сміцького Євгена Миколайовича, яке призначено до розгляду на 13 год. 30 хв. 13 вересня 2018 здійснюватиметься он-лайн трансляція судового засідання", - сказано в повідомленні.

Також пояснюється, що зали судових засідань апеляційного суду є невеликими за розмірами і не можуть вмістити великої кількості присутніх, а тому відповідно до частини 1 статті 328 Кримінального процесуального кодексу України кількість присутніх у залі судового засідання може бути обмежена головуючим у випадку браку місць у залі.

Тому, як зазначає прес-служба суду, за ходом розгляду цієї справи в апеляційній інстанції можна буде стежити в режимі онлайн за посиланням.

Нагадаємо, Київський районний суд Полтави закрив кримінальне провадження у справі мера Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Блинника і Євгена Сміцького, яких звинувачували в тортурах активістів Майдану в 2014 році. Суддя пояснив, що рішення було прийнято після того, як прокурори сім разів поспіль не з'явилися в суд.

Як повідомлялося, 25 січня 2014 року невідомі напали на учасників ходи на підтримку Євромайдану в Харкові. Того ж дня депутат Харківської облради Іван Варченко (ВО "Батьківщина") заявив про викрадення двох активістів Євромайдану - Олександра Кутяніна і Сергія Ряполова "після того, як вони знімали номери автомобілів "друзів Кернеса" біля готелю "Національ". Пізніше відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів Євромайдану не підтвердилася.

2 березня 2015 року Г.Кернес був повідомлений про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27 ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27 ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України та про завершення досудового розслідування.

26 березня 2015 року Генеральна прокуратура передала в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Г.Кернеса і двох його охоронців.

2 квітня 2015 року ВССУ оголосив резолютивну частину ухвали про перенесення розгляду справи Г.Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики