Цензор.НЕТ

12.09.18 20:01

У військові виші в 2018 році вступили понад 3,5 тис. осіб, найпопулярніші спеціальності - розвідка, спецназ, морська піхота, - Міноборони

У 2018 році до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України прийнято понад 3,5 тис. осіб.

У військові виші в 2018 році вступили понад 3,5 тис. осіб, найпопулярніші спеціальності - розвідка, спецназ, морська піхота, - Міноборони

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Понад 30 відсотків осіб, прийнятих на навчання, є військовослужбовцями строкової служби та військової служби за контрактом. Близько 25 відсотків - випускники військових ліцеїв, а більш ніж 10 відсотків від загальної чисельності вступників - це діти-сироти, діти з сімей загиблих військовослужбовців та з сімей військовослужбовців, які брали участь у антитерористичній операції на Донбасі.

Підготовка військових фахівців здійснюється в галузі знань "Військові науки, національна безпека, безпека державного кордону" і в 21 "цивільній" галузі знань за ліцензованими спеціальностями і спеціалізаціями. Це понад 70 спеціальностей і близько 150 спеціалізацій.

Найпопулярнішими спеціальностями військової освіти стабільно залишаються розвідка, спецназ і морська піхота.

У Міноборони також повідомили про збільшення вікового цензу для вступників. Тепер цивільна молодь, випускники військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, військовослужбовці, резервісти і військовозобов'язані можуть вступати до військових навчальних закладів з 17 до 30 років.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики