Цензор.НЕТ

13.09.18 08:30

"З огляду на ризик масового поширення інфекцій", - МОЗ та МОН просять не пускати до школи і дитсадків нещеплених дітей. ДОКУМЕНТ

Міністерства освіти та охорони здоров'я спільно нагадали, що в Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація щодо інфекційних захворювань, якій можна запобігти проведенням імунопрофілактики.

"З огляду на ризик масового поширення інфекцій", - МОЗ та МОН просять не пускати до школи і дитсадків нещеплених дітей. ДОКУМЕНТ

Документ від 6 вересня 2018 року з підписами Уляни Супрун та Лілії Гриневич розіслано главам обласних і Київської міської державної адміністрації, пише Цензор.НЕТ.

"Захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру, про що свідчить чергування періодів підйому та спаду захворюваності", - уточнюється в листі.

Зокрема, в Україні спостерігається спалах кору, з початку року зафіксовано майже 30 тисяч випадків захворювання, з яких 13 закінчилися летально.

"З огляду на те, що ризик масового поширення зазначених інфекцій особливо збільшується з початком навчального року, просимо вжити заходів щодо забезпечення рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров'я обсягу охоплення профілактичними щепленнями або недопущення нещеплених (за відсутності протипоказань) дітей до закладів освіти", - йдеться в документі.

У відомствах нагадують, що ця вимога передбачена статтею 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

"Згідно з цією статтею, дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється", - зазначають у МОЗ та Міносвіти.

З огляду на ризик масового поширення інфекцій, - МОЗ та МОН просять не пускати до школи і дитсадків нещеплених дітей 01
З огляду на ризик масового поширення інфекцій, - МОЗ та МОН просять не пускати до школи і дитсадків нещеплених дітей 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики