Цензор.НЕТ

13.09.18 17:43

Обговорили ключові елементи контрактів на поставку газу, - в Брюсселі відбулися консультації Україна-ЄС-РФ із транспортування газу

Протягом середи і четверга, 12-13 вересня, в Брюсселі відбувся перший раунд тристоронніх технічних консультацій Україна-Євросоюз-Росія з питань транспортування природного газу походженням із Російської Федерації газопроводами України.

Обговорили ключові елементи контрактів на поставку газу, - в Брюсселі відбулися консультації Україна-ЄС-РФ із транспортування газу

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба українського МЗС.

У ході технічних консультацій експерти України, ЄК та РФ обговорили ключові елементи контрактів на транспортування газу, що застосовуються в державах-членах ЄС, підходи до формування тарифів, а також питання реформування управління українською ГТС відповідно до законодавства та міжнародних зобов'язань України в рамках Угоди про асоціацію (з ЄС)", - йдеться в оприлюдненому в четвер повідомленні.

У зовнішньополітичному відомстві повідомили, що сторона підтвердила заінтересованість у поширенні на Україну режиму внутрішнього ринку ЄС та відповідну роботу щодо повного впровадження норм та правил Європейського Союзу щодо ринку газу.

"У зв'язку з цим учасниками консультацій підтверджено, що відносини між господарюючими суб'єктами України, ЄС та РФ визначатимуться законодавчим полем, яке повністю відповідатиме законодавству ЄС", - розповіли в МЗС.

Також сторони домовилися про проведення наступного раунду консультацій 26 вересня 2018 року.

Зустріч відбулася на виконання домовленостей, досягнутих під час тристоронніх консультацій 17 липня 2018 року в Берліні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики