Цензор.НЕТ

14.09.18 11:14

Дефолту в Україні не буде. Ми знаємо, що ми робимо, - Порошенко

Україну чекають пікові виплати за державним боргом у 2019 році, проте подолання економічної кризи й ефективна економічна політика дозволять країні зберегти фінансову стабільність.

Дефолту в Україні не буде. Ми знаємо, що ми робимо, - Порошенко

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням Інтерфакс-Україна, про це заявив Президент України Петро Порошенко.

"Хочу наголосити: як не дочекалися, коли пророкували дефолт України у 2014-15 роках, коли в нас було ледь $5 млрд золотовалютних резервів, так і не дочекаються ніякої дестабілізації зараз", - сказав глава держави, виступаючи в п'ятницю на 15-му форумі YES, організованому Фондом Віктора Пінчука в Києві.

"Ми знаємо, що ми робимо, і ми захистимо Україну у фінансовому плані... Україна зараз є історією успіху на ринках країн, що розвиваються", - зауважив Порошенко.

Він нагадав, що держборг України із 2007 по 2010 рік збільшився на $26 млрд, а з 2010 по 2014 рік зріс ще майже на $20 млрд.

За словами Президента, якби не таке його нарощування в ті роки, Україна зараз могла б відмовитися від зовнішніх запозичень. Порошенко розкритикував політиків, за яких відбулося таке нарощування держборгу і які зараз критикують співпрацю країни з МВФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики