Цензор.НЕТ

14.09.18 16:35

Росія уникає міжнародних переговорів з відновлення територіальної цілісності України, тому що має намір продовжувати агресію, - Яценюк на зустрічі з Волкером

"Росія уникає міжнародних переговорів з відновлення територіальної цілісності України, оскільки має намір продовжувати агресію. На цьому етапі агресія буде полягати в прямому втручанні у вибори в Україні, масштабній інформаційній пропаганді і спробі здійснити політичний реванш у нашій державі завдяки своїй прямій агентурі".

Росія уникає міжнародних переговорів з відновлення територіальної цілісності України, тому що має намір продовжувати агресію, - Яценюк на зустрічі з Волкером

Про це написав лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у своєму дописі у  Facebook після завершення зустрічі зі Спеціальним представником Державного департаменту Сполучених Штатів з питань України, послом Куртом Волкером 14 вересня, повідомили в прес-службі НФ.

Арсеній Яценюк підкреслив, що цінує принциповість і чіткість позиції Курта Волкера з цих питань: "Ми предметно обговорили стан міжнародного переговорного процесу щодо врегулювання, і актуальні проблеми безпеки, і низку внутрішніх політичних питань в Україні".

"Всіма силами Росія намагається зламати єдність і консолідацію демократичних союзників проти її агресії. Значну тривогу викликають спроби Кремля повернути свою делегацію в Парламентській асамблеї Ради Європи. Тиск відчувається і на інших фронтах", - написав він.

Першочергова мета Росії, підкреслив лідер "Народного фронту" - пом'якшити режим санкцій.

"Важливо не допустити навіть шансу для цього", - зазначив Арсеній Яценюк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики