Цензор.НЕТ

14.09.18 18:54

Окупаційна влада має намір сьогодні ввести в Армянську режим надзвичайної ситуації

В Армянську введуть режим надзвичайної ситуації після викидів шкідливих речовин на заводі "Кримський титан".

Окупаційна влада має намір сьогодні ввести в Армянську режим надзвичайної ситуації

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, про це 14 вересня повідомив так званий заступник начальника головного управління - начальник управління цивільного захисту головного управління МНС Росії в окупованому Криму Олексій Фрідман.

"Штабом зараз прийматиметься рішення і рекомендуватиметься адміністрації міського округу Армянська ввести режим НС, бо у нас є перевищення гранично допустимої концентрації більше п'яти разів. Це є критерієм введення режиму", - сказав Фрідман, додавши, що режим введуть вже 14 вересня.

Нагадаємо, наприкінці серпня з'явилася інформація про те, що з хімзаводу через спеку почали випаровуватися шкідливі речовини. Прикордонники Херсонського загону виявили перевищений вміст хімічних речовин у повітрі.

Окупаційна влада Криму оголосила, що завод "Кримський титан" буде зупинено на два тижні. Дітей дошкільного та шкільного віку масово вивозять із міста.

Президент України Петро Порошенко запросив дітей з Армянська оздоровитися в Херсонській області. Водночас за даними Херсонської ОДА, залежно від вітру 6 сіл на Херсонщині потрапляють до зони дії викидів із заводу "Титан". Станом на 11 вересня через викиди з "Титана" з півдня Херсонщини евакуйовано 405 дітей.

"Кримський титан" - найбільший виробник діоксиду титану на території Східної Європи. Крім цієї речовини, завод виробляє червоний залізоокисний пігмент, мінеральні добрива, сірчану кислоту, сульфат алюмінію, рідке натрієве скло і залізний купорос.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики