Цензор.НЕТ

17.09.18 17:50

Безпека України - це безпека і Великої Британії, - держсекретар з питань оборони Вільямсон

Державний секретар з питань оборони Великої Британії Гевін Вільямсон наголосив, що Лондон надавав і продовжить надавати допомогу Україні в захисті її територіальної цілісності.

Безпека України - це безпека і Великої Британії, - держсекретар з питань оборони Вільямсон

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

"Ми дотримуємося наших зобов'язань і будемо з вами, поки існує небезпека, допомагаючи вам відновити мир. Ми не дозволимо зруйнувати наші спільні цінності. Ваша безпека - це безпека і Великобританії", - заявив Вільямсон.

Він зазначив, що делегація Великої Британії прибула до Києва для того, щоб продемонструвати солідарність з українськими друзями. Вільямсон також зазначив, вже три роки військовослужбовці Великої Британії допомагають українцям захищати їхню територію, підготувавши понад 9,5 тис. Військовослужбовців ЗСУ з різних питань: від порятунку життя і надання медичної допомоги до розвитку професійних навичок.

Говорячи про переговори, що відбулися з міністром оборони України Степаном Полтораком, держсекретар з питань оборони Великої Британії сказав: " Наші переговори були дуже продуктивними: ми обговорили багато питань. І це не є дивним, так як багато існує спільного між двома країнами. Ми — парламентські демократії. Ми віримо в толерантність, справедливість та свободу слова. Наші дві країни разом стикаються з однаковими загрозами. Сьогодні ви живете на лінії фронту, але ви не на одинці з цією проблемою".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики