Цензор.НЕТ

17.09.18 18:50

Припинення дії Договору про дружбу шкодить національним інтересам України, - МЗС РФ

Департамент інформації та друку МЗС Росії випустив коментар про кроки України щодо припинення дії російсько-українського Договору про дружбу, співробітництво і партнерство.

Припинення дії Договору про дружбу шкодить національним інтересам України, - МЗС РФ

Відповідний документ опубліковано на сайті МЗД РФ, інформує Цензор.НЕТ.

У ньому сказано, що "народам Росії та України самою історичною долею визначено жити в добросусідстві", а "нинішня криза" між країнами "неминуче буде подолана". "Відновлювати відносини" в РФ планують з "іншими, відповідальнішими українськими політиками".

"Деструктивні кроки, що вживаються нинішнім керівництвом України, викликають глибокий жаль. У прагненні обслуговувати чужі геополітичні інтереси і свої політичні амбіції київська влада демонструє готовність із легкістю руйнувати все те, що напрацьовувалось роками і десятиліттями, рвати зв'язки, які століттями вибудовували багато поколінь наших спільних предків. У своєму антиросійський угарі українське керівництво, дорвавшись до влади після збройного антиконституційного перевороту 2014 р. не гребує залишити про себе слід в історії як про політиків, які завдали колосальної шкоди не тільки російсько-українським відносинам, а й національним інтересам самої України", - йдеться в тексті.

Нагадаємо, 17 вересня президент України П.Порошенко підписав указ про відмову від автоматичного продовження на черговий десятирічний період Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 31 травня 1997 року та оголосив про намір найближчим часом офіційно повідомити про це російській стороні.

Відповідно до положень Договору, в разі офіційного надходження такого повідомлення на адресу МЗС РФ документ втратить чинність із 1 квітня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики