Цензор.НЕТ

17.09.18 21:18

ЄС передав список кандидатів у Раду міжнародних експертів з відбору суддів в Антикорупційний суд, - представництво

Вища кваліфікаційна комісія суддів України звернулася до ЄС і ще 14 міжнародних організацій із проханням висунути пропозиції щодо кандидатур членів Громадської ради міжнародних експертів, яка братиме участь у процесі добору суддів до Вищого антикорупційного суду.

ЄС передав список кандидатів у Раду міжнародних експертів з відбору суддів в Антикорупційний суд, - представництво

За посередництва Євросоюзу, міжнародні організації склали список досвідчених експертів, кандидатури яких відповідають вимогам українського законодавства, пише Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку Представництва ЄС в Україні. У п'ятницю, 14 вересня, список кандидатів було передано до Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

"Ми очікуємо прозорого процесу відбору, який належним чином враховуватиме якості і досягнення кандидатів, а також забезпечення належної ролі Громадської ради міжнародних експертів, передбаченої її мандатом, у цьому процесі. Зокрема, міжнародні експерти повинні мати повний доступ до документів кандидатів і чітко визначену процедуру взаємодії з Вищою кваліфікаційною комісією суддів", - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, Рада міжнародних експертів - допоміжний орган ВККСУ. Його члени братимуть участь в оцінці доброчесності кандидатів у Вищий антикорупційний суд із наданням повноважень ініціювати припинення участі в конкурсі нечесних кандидатів. Кінцевою датою подання до Комісії пропозицій від міжнародних організацій щодо кандидатів до складу ОСМЕ було визначено 14 вересня 2018 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики