Цензор.НЕТ

17.09.18 22:05

30 школярів із симптомами гострої кишкової інфекції госпіталізовано у Дніпрі, - міськрада

З 13 вересня в лікувальних закладах Дніпра перебувало 30 дітей із симптомами гострої кишкової інфекції, ще 8 - були на домашньому лікуванні під наглядом медпрацівників.

30 школярів із симптомами гострої кишкової інфекції госпіталізовано у Дніпрі, - міськрада

Про це в ході прес-конференції 17 вересня повідомилаголовний спеціаліст відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення міськради Дніпра Наталія Мороз, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт міськради Дніпра.

17 вересня у Дніпровській міськраді відбулася прес-конференція щодо ситуації із захворюванням дітей у школі № 62.

"З 13 вересня у лікувальних закладах міста перебувало всього 30 дітей із симптомами гострої кишкової інфекції. Всі вони були у інфекційних відділеннях і отримували лікування згідно з протоколом. Наразі виписано 8 дітей, у лікарнях залишається 22 дитини. Ще 8 дітей із симптомами гострої кишкової інфекції перебували на домашньому лікуванні під наглядом медпрацівників. Тобто, з 13 вересня й дотепер у місті загалом 38 дітей із симптомами гострої кишкової інфекції", – заявила Наталія Мороз.

Крім цього, лікарі амбулаторій провели медичний огляд майже всіх учнів 62-ї школи за місцем проживання.

"Навчання у школі призупинено з 14-го до 21 вересня. Наразі у навчальному закладі триває перевірка", – повідомив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

"Для остаточного рішення про факт захворювання дітей у школі № 62 нам потрібні офіційні результати лабораторних досліджень. Такі дослідження, згідно із законодавством, тривають 6 діб. Отже, завтра ми матимемо офіційні результати", – підсумувала начальник відділу санепіднагляду Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Неля Полюхович.

Зазначимо, що 13 вересня на сайті міськради Дніпра з'явилася інформація про те, що 16 учнів середньої школи №62 госпіталізовано в інфекційні відділення лікарень з невстановленої інфекцією, а міська влада обіцяє компенсацію потерпілим за лікування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики