Цензор.НЕТ

17.09.18 22:23

Терористи не допускають спостерігачів ОБСЄ в низку районів, - Наєв провів зустріч із Хугом

17 вересня на прохання першого заступника СММ ОБСЄ відбулася робоча зустріч командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва з командою СММ ОБСЄ на чолі з Александром Хугом.

Терористи не допускають спостерігачів ОБСЄ в низку районів, - Наєв провів зустріч із Хугом

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі ООС.

У повідомленні зазначається: "В ході зустрічі Командувач об'єднаних сил звернув увагу на те, що ворог, приховуючи свою діяльність у районах Новоазовська, Заїченка, Верхньошироківського на Маріупольському напрямку і в Леонові й Ізвариному, що наближені до державного кордону з Росією, забороняє відвідування патрулями ОБСЄ цих районів.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв зауважив, що ворог із початком вересня збільшив застосування важкого озброєння проти військових частин Об'єднаних сил, але, усвідомивши марність своїх намірів і відчувши на собі адекватне реагування з боку українських захисників, із середини цього місяця значно знизив інтенсивність застосування мінометів.

Командувач об'єднаних сил обговорив подальші кроки щодо продовження робіт із відновлення важливих об'єктів, що стало можливим завдяки встановленню режиму тиші в Донецькому і Маріупольському напрямках".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики