Цензор.НЕТ

18.09.18 15:10

Через 5 років держава буде готова забути про ямковий ремонт на основних магістралях, - Новак

Україна може через п'ять років відмовитися від проведення ямкового ремонту на основних автомобільних магістралях країни.

Через 5 років держава буде готова забути про ямковий ремонт на основних магістралях, - Новак

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укравтодор",  про це під час форуму Європейської Бізнес Асоціації заявив глава "Укравтодору" Славомир Новак.

"Ми відходимо від ямкового ремонту. Через п'ять років держава буде готове забути про ямковий ремонт на основних магістралях. Це буде, як у більшості європейських країн", - сказав він.

Як повідомлялося, згідно з проектом держбюджету на 2019 рік, фінансування ремонту та будівництва доріг в Україні в 2019 році буде збільшено порівняно з 2018 роком на 19% - до 57 мільярдів гривень.

З 1 січня 2018 року "Укравтодор" відповідає тільки за 50 тисяч км автодоріг країни, інші 120 тисяч км перебувають під управлінням місцевої влади з гарантованим фінансуванням з Дорожнього фонду в обсязі 35% від його надходжень. Цього року 35% державного Дорожнього фонду в обсязі 11,53 мільярда гривень буде направлено в обласні держадміністрації та місто Київ. Також 60% Дорожнього фонду в обсязі 19,56 млрд грн буде направлено на дороги державного значення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики