Цензор.НЕТ

18.09.18 15:57

Рада має ухвалити постанову про здешевлення проїзду в електротранспорті, - Шахов

Парламент має негайно ухвалити постанову про поновлення соціально орієнтованих тарифів на електроенергію, щоб знизити ціни на проїзд в електротранспорті.

Про це заявив автор документа народний депутат від "Нашого краю" Сергій Шахов, передає РБК-Україна.

Він пояснив, що постанова передбачає зниження тарифів на електрику для електротранспорту.

"Із 2017 року НКРЕКП перевела міські трамваї, тролейбуси та метро на "тарифи для бізнесу", в основі яких грабіжницька схема "Роттердам+". Відтоді пасажири годують олігархів. Це можна негайно припинити, ухваливши запропоновану мною постанову", - вважає Сергій Шахов.

На думку народного депутата від "Нашого краю", громадський транспорт злочинно прирівнювати до комерційного.

"Громадським електротранспортом користуються переважно малозабезпечені люди. Отже, він виконує важливу соціальну, а не комерційну функцію. Особливо, коли пенсії та зарплати не зростають, а всі попередні підняття доходів "з’їла" інфляція", - сказав Сергій Шахов.

Депутат переконаний, що влада штучно затягує проблему, плануючи скасувати "Роттердам+" лише наступного року.

"Громадський транспорт потрібно зробити більш доступним для людей уже зараз", - підсумував Сергій Шахов.

Нагадаємо, за останні місяці в містах України суттєво дорожчає комунальний електротранспорт. Ціна квитка зросла або планово зросте у 16 обласних центрах. Наприклад, у Києві та Дніпрі підвищення цін на проїзд сягнуло 100%. Найдорожчий проїзд нині в столиці - 8 гривень.

Проект Постанови №8376 "Про поновлення соціально орієнтованих тарифів на електроенергію для потреб міського електричного транспорту та зовнішнього освітлення населених пунктів" зареєстрований у Верховній Раді 18 травня цього року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики