Цензор.НЕТ

18.09.18 22:26

Агресія Росії загрожує всім країнам євроатлантичного регіону, - заступник голови МІП Золотухін

У своєму виступі на сесії, присвяченій військовому і невійськовому реагуванню на виклики безпеки, заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін зазначив, що Росія мілітаризує низку невійськових факторів для здійснення гібридної агресії.

Агресія Росії загрожує всім країнам євроатлантичного регіону, - заступник голови МІП Золотухін

Чиновник взяв участь у 7-му євроатлантичному форумі "Порядок денний солідарності за часів трансатлантичної нестабільності", організованому Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Мінінформполітики.

"Для досягнення своїх цілей Кремль активно використовує засоби масової інформації і соціальні мережі, енергетичний тиск, маніпуляції правами людини і питаннями ЛГБТ, культурні події, художні і документальні фільми, а також вплив церкви. Таким чином, агресія Росії загрожує всім країнам євроатлантичного регіону", - пояснив Золотухін.

Він також наголосив на необхідності об'єднання зусиль з метою ефективного обміну досвідом протидії гібридним загрозам між усіма задіяними акторами.

В рамках Форуму українські та іноземні чиновники, представники дипломатичного корпусу в Україні та експерти профільних громадських організацій обговорили питання співпраці України з ЄС і НАТО, безпеки в євроатлантичному регіоні, а також гібридних загроз, зокрема інформаційної агресії з боку Російської Федерації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики