Четверо дітей і вагітна жінка отруїлися на Волині, один із малюків помер, - лабораторний центр МОЗ

3766 6
Четверо дітей і вагітна жінка отруїлися на Волині, один із малюків помер, - лабораторний центр МОЗ

Протягом 17 - 18.09.2018 року по медичну допомогу в Камінь-Каширську центральну районну лікарню звернулося п'ятеро осіб з проявами отруєння (блювота, пронос).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні ГУ "Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України".

Зазначається, що серед постраждалих двоє дітей віком два роки, двоє дітей віком чотири роки та вагітна жінка. Усі захворілі члени двох сімей із с. Боровне Камінь-Каширського району та с. Рованці Луцького району.

"У зв’язку із важкістю стану дворічний хлопчик, госпіталізований до реанімаційного відділення Камінь-Каширської центральної районної лікарні, де о 05:15 годині 18.09.2018 року помер (житель с. Рованці Луцького району). Ще одна дитина з цієї сім’ї переведена для подальшого лікування до Волинської обласної інфекційної лікарні. Усім хворим встановлено попередній діагноз "Харчова токсикоінфекція?", проте, розглядаються й інші версії захворювання", - сказано в повідомленні.

З метою встановлення причин виникнення групового захворювання, лікарями-епідеміологами лабораторного центру розпочато епідеміологічне розслідування у вогнищі в с. Боровне Камінь-Каширського району, а також в лікувальних закладах по місцю госпіталізації хворих.

В домашньому осередку на дослідження відібрані проби харчових продуктів, питної води, змиви з об’єктів зовнішнього середовища. Проведено бактеріологічне обстеження контактних осіб. Матеріал в роботі. За контактними особами встановлено медичний нагляд.

Проведення протиепідемічних заходів триває.