Цензор.НЕТ

19.09.18 12:03

ДБР почне роботу в листопаді після призначення слідчих. У нас немає можливості чекати, - Труба

Державне бюро розслідувань відкриє перші провадження в листопаді нинішнього року відразу після призначення на посади слідчих територіальних управлінь.

ДБР почне роботу в листопаді після призначення слідчих. У нас немає можливості чекати, - Труба

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДБР, про це поінформував директор відомства Роман Труба під час засідання Комітету міністрів Ради Європи в Страсбурзі.

Він зазначив, що ДБР почало працювати як державний орган, і залишилося зробити декілька кроків до того, щоб відкрити перші провадження.

"Я прошу вас уявити декілька цифр. Державне бюро розслідувань – це 1500 тисячі людей, кожен з яких має перемогти у відкритому конкурсі для того, щоб працювати в Бюро. Для того, щоб це відбулося, ми оголосили найбільший в країні конкурс на 674 посади, який вже добігає кінця. Вже обрано 320 переможців конкурсу. Частина з них призначена на посаду. На завершальному етапі – співбесіди з кандидатами на посади слідчих територіальних управлінь Бюро. Потрібно близько місяця, щоб завершити цей конкурс", – заявив Р.Труба.

Також важливим кроком для ефективної робот Бюро є передача матеріалів поліграфу 27 переможців конкурсу на керівні посади, який проводила зовнішня комісія.

Серед інших кроків, потрібних для ДБР, – внесення змін до Закону України "Про Державне бюро розслідувань", завершення формування територіальних управлінь та отримання приміщення, яке відповідає вимогам правоохоронного органу.

"Я розумію, що не всі пункти буде виконано у найближчий час. У нас немає можливості чекати – ми розпочнемо роботу з тими ресурсами, які є: без відповідного приміщення, оперативних підрозділів та керівної ланки. Але з бажанням довести, що Державне бюро розслідувань розпочне роботу як правоохоронний орган. Це відбудеться у листопаді цього року одразу після призначення на посади слідчих територіальних управлінь", – наголосив Р.Труба.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики