Цензор.НЕТ

19.09.18 15:55

"Я переконаний, що завтра Рада підтримає мої президентські конституційні зміни", - Порошенко

Верховна Рада України має підтримати конституційні зміни, що закріплюють європейський і євроатлантичний напрямок розвитку нашої держави.

"Я переконаний, що завтра Рада підтримає мої президентські конституційні зміни", - Порошенко

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Глави держави, про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на урочистому відкритті XXV Форуму видавців у Львові.

"Я переконаний, що завтра Верховна Рада України підтримає мої президентські конституційні зміни, де ми закріпимо цей шлях розвитку нашої держави, цей цивілізаційний вибір, як європейський і євроатлантичний. Ми закріпимо його в нашій Конституції, розпочавши цей процес саме завтра", - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави зауважив, що фокусна тема цьогорічного Форуму – ринок свободи, як ніколи актуальна для України. "Адже протягом усіх років незалежності ми плекаємо ідею свободи як головний чинник у формуванні високорозвиненої особистості, здатної дуже легко інтегруватися у світове співтовариство, та основоположну цінність у ствердженні могутньої суверенної Української держави", - зазначив він.

"Попри всі загрози та перепони, рух до Європейського Союзу – це не прагнення чи бажання тільки Президента. Це свідомий цивілізаційний вибір та воля всього українського народу. І наголошую, майже п’ять років тому українці здійснили Революцію Гідності заради свого європейського майбутнього. І тому іншого шляху в нас з вами і бути не може", - також підкреслив Президент.

За його словами, протягом останніх років ми остаточно усвідомили, чого вартує наша свобода і якою ціною ми сплачуємо за можливість жити у суверенній, вільній, незалежній, демократичній державі.

Президент також підкреслив, що наша свобода не буде розмінною монетою ні у грі зовнішніх сил, ні на своєму ярмарку політичного гонору, ні на ярмарку марнославства.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики