Цензор.НЕТ

19.09.18 19:06

Щоб урятувати своїх співробітників від викриття в незаконному прослуховуванні Ситник використовував силовий підрозділ НАБУ, - САП. ВIДЕО

Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила, що директор НАБУ Артем Ситник, щоб врятувати своїх співробітників від викриття в незаконному прослуховуванні, використовував силовий підрозділ агентства.

Щоб урятувати своїх співробітників від викриття в незаконному прослуховуванні Ситник використовував силовий підрозділ НАБУ, - САП. ВIДЕО

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі САП.

У повідомленні зазначається: "Три роки тому у правовому полі України було створене Національне антикорупційне бюро України.

Місію очолити вказаний правоохоронний орган було доручено Артему Ситнику.

Міжнародна спільнота, та перш за все громадяни України покладали велику надію на Артема Ситника та очолюваний ним підрозділ. Міжнародна підтримка, небувале фінансування – держава забезпечила усе, для того щоб відбувся справжній поступ у боротьбі із корупцією.

На жаль, три роки роботи Артема Ситника, показали, що він та очолюваний ним підрозділ нічого спільного із правоохоронною діяльністю не мають.

Відсутність професіоналізму, та результатів у НАБ України компенсуються Артемом Сергійовичем, особистими комплексами, невдоволеністю всім і всіма, а так само шантажем, провокаціями, залякуваннями, переслідуваннями, злиття інформації по кримінальних провадженнях – ось основні принципи роботи.

Артем Сергійович у постійному пошуку ворогів, які "заважають" очолюваній інституції побороти корупцію.

Коли прокурори САП почали припиняти і принципово реагувати на незаконну діяльність НАБ України, не погоджуючи протизаконних, необґрунтованих процесуальних рішень – ми відразу перейшли у категорію тих "хто заважає", не дозволяючи досягти "результату".

Прикриваючись підтримкою міжнародних партнерів, ховаючись за спинами підконтрольних "активістів" Артем Сергійович і надалі хоче використовувати НАБ України у своїх власних інтересах, грубо ігноруючи вимоги чинного законодавства, вдаючись до провокація, залякування для ліквідації його особистих ворогів.

Сьогодні 19.09.2018 Спеціалізована антикорупційна прокуратура у внутрішньому дворі вкотре виявила незаконно встановлені засоби негласного зняття інформації працівниками НАБ України. Окрім того, поряд, з адміністративним приміщенням був виявлений автомобіль марки "FORD" АА2564МВ. В якому перебували працівники НАБ України здійснюючи незаконні оперативно-технічні заходи. Відповідний автомобіль було заблоковано працівниками Національної поліції України та УДО України, з метою проведення невідкладних слідчих та процесуальних дій.

Для того, щоб врятувати співробітників від викриття, від виявлення незаконних та незареєстрованих засобів заняття інформації Артем Сергійович (Ситник - ред.) використав силовий підрозділ НАБ України, який використовуючи вогнепальну зброю, застосував насильство щодо працівників правоохоронних органів, пошкодив майно громадян, перешкодивши проведенню слідчих дій.

В ході вказаних подій працівниками НАБ України було здійснено наїзд на інших працівників правоохоронних органів, спричинено тілесні ушкодження, пошкоджено майно громадян.

Громадськість має змогу особисто побачити вказані події на відповідному відеозаписі.

САП закликає міжнародних партнерів не вестися на провокації Артема Ситника, а надати вказаній події об’єктивну оцінку. Мандат довіри НАБ України зусиллями Ситника А.С. перетворено на мандат безкарності.
Перебування такої особи на посаді директора НАБ України несумісне із завданнями вказаного правоохоронного органу". 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики