Цензор.НЕТ

19.09.18 22:52

Співробітники САП без пояснення причин заблокували автомобіль НАБУ за півкілометра від Антикорупційної прокуратури, - Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що не знає причин блокування автомобіля НАБУ працівниками САП.

Співробітники САП без пояснення причин заблокували автомобіль НАБУ за півкілометра від Антикорупційної прокуратури, - Ситник

Про це Ситник повідомив увечері 19 вересня під час спілкування з журналістами, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

За словами Ситника, працівники САП заблокували автомобіль НАБУ, коли співробітники Бюро проводили "санкціоновані процесуальні дії" на території лікарні "Охматдит". "Їх розкрити я не можу, тому що це є таємницею досудового розслідування", - додав директор Бюро.

Ситник підкреслив, що автомобіль НАБУ перебував за півкілометра від будівлі САП, і йому невідомо, з яких причин працівники САП блокували автомобіль НАБУ. Глава Бюро назвав цей інцидент "дивним".

"Їхали наші співробітники спеціальних операцій, вони були заблоковані автомобілями Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Причини цього блокування пояснені не були. Потім вже наші співробітники вжили заходів, щоб зняти це блокування і поїхати далі виконувати свої службові обов'язки", - зазначив він.

Також Ситник розповів, що НАБУ подає заяву в поліцію через цей інцидент, щоб вона розібралася, на яких підставах працівники САП блокували співробітників НАБУ.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 19 вересня керівник САП Назар Холодницький заявив, що НАБУ повторно намагалося встановити прослушку в САП.

За його словами, працівники Управління державної охорони виявили кабель, який тягнули в САП із Охматдиту.

"Коли виявили кабель, приїхав спецназ НАБУ звільняти своїх. Побили службову машину САП. Напали на водія САП. Він зараз знімає побої, і це все було на очах поліції", - зазначив Холодницький.

За його словами, на місці працює слідчо-оперативна група СБУ.

Директор НАБУ Артем Ситник спростував інформацію про повторне встановлення засобів для прослуховування в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики