Цензор.НЕТ

20.09.18 08:20

Найімовірніша причина отруєння дітей у Дніпрі - забруднення питної води, - Держпродспоживслужба

Держпродспоживслужба обстежила дніпровську школу № 62, де отруїлися діти, і виявила низку порушень, які могли сприяти виникненню та поширенню інфекції.

Найімовірніша причина отруєння дітей у Дніпрі - забруднення питної води, - Держпродспоживслужба

Як повідомили на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, інформує Цензор.НЕТ, фахівці встановили, що найімовірнішою причиною виникнення спалаху серед дітей стало забруднення питної води. "Це стало можливим у зв'язку з недосконалістю системи внутрішніх мереж гарячого та холодного водопостачання в установі", - йдеться в повідомленні.

Наприклад, зафіксовано факт роботи системи гарячого та холодного водопостачання в об'єднаному режимі. Це "призводить до зниження тиску і обміну гарячої води із зовнішньою системою холодного водопостачання". "Водночас застояна тепла вода є оптимальним середовищем для розвитку як кишкових бактерій, так і вірусів. Крім цього, візуально визначалося жовте забарвлення проточної води", - наголошується в повідомленні.

Станом на 18 вересня до лікувально-профілактичних установ міста по медичну допомогу звернулося 39 учнів школи №62. На стаціонарному лікуванні перебуває 11 дітей, виписано 19 дітей з діагнозом "ГКІ невстановленої етіології", 9 дітей перебуває під медичним наглядом амбулаторно.

Нагадаємо, 13 вересня на сайті міськради Дніпра з'явилася інформація про те, що 16 учнів середньої школи №62 госпіталізовано до інфекційних відділень лікарень із невстановленою інфекцією, а міська влада обіцяє компенсацію потерпілим за лікування. 18 вересня в міськраді повідомили про 38 випадків отруєння.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики